Tel: 013-5212001 Email: info@middenbrabantadvies.nl

Medewerkers

Directie

Peter Dirks

Directeur-Eigenaar
dirks@middenbrabantadvies.nl 

 

Marlou Dirks

Directie / Interne zaken
mdirks@middenbrabantadvies.nl

Martijn Maas

Hypotheek- en Financieel adviseur
martijn@middenbrabantadvies.nl 

 

Jolanda van Baast – de Jong

Binnendienst hypotheken & Financieel advies
jolanda@middenbrabantadvies.nl

Team Hypotheken & Financieel Advies

Team Bankzaken

Yvonne Spooren

Cliëntadviseur particulieren
yvonne@middenbrabantadvies.nl 

 

Joris Dirks

Marketing en Cliëntadviseur
joris@middenbrabantadvies.nl

ICT & Ondersteuning

 

Hein Adriaansen

Netwerk- en functioneel beheerder
hein@middenbrabantadvies.nl

 

 

Maria Verstijnen

Facilitair medewerkster