Tel: 013-5212001 Email: info@middenbrabantadvies.nl

Medewerkers

Peter Dirks

dirks@middenbrabantadvies.nl

Functie : Directeur-eigenaar

Marlou Dirks

mdirks@middenbrabantadvies.nl

Functie : Directie / Interne zaken

Tim Hosewol

tim@middenbrabantadvies.nl

Functie : Clientadviseur / Ondersteuner hypotheken

Jolanda van Baast - de Jong

jolanda@middenbrabantadvies.nl

Functie : Cliëntadviseur / Ondersteuner hypotheken

Guido van Tuyl

guido@middenbrabantadvies.nl

Functie : Cliënt- en verzekeringsadviseur

Hein Adriaansen

hein@middenbrabantadvies.nl

Functie : Netwerk- en functioneel beheerder

Maryn Verhoeven

maryn@middenbrabantadvies.nl

Functie : Cliëntadviseur

Ingrid Viguurs

ingrid@middenbrabantadvies.nl

Functie : Cliëntadviseur / Management assistent

Marieke Verouden

marieke@middenbrabantadvies.nl

Functie : Administratief medewerker / Cliëntadviseur

Joke van Pelt

joke@middenbrabantadvies.nl

Functie : Cliëntadviseur

Gerrit Schellekens

gerrit@middenbrabantadvies.nl

Functie : Externe hypotheek- en financieel adviseur

Maria Versteijnen

Functie : Facilitair medewerkster

Yvonne Spooren

yvonne@middenbrabantadvies.nl

Functie : Adviseur particulieren

Bram van Deinsen

bram@middenbrabantadvies.nl

Functie : Hypotheek- en financieel adviseur

René Hazenberg

Rene@middenbrabantadvies.nl

Functie : Externe hypotheek- en financieel adviseur

Marion van Ierland

marion@middenbrabantadvies.nl

Functie : Schade adviseur

Teun van Sprang

teun@middenbrabantadvies.nl

Functie : Client- en verzekeringsadviseur