Tel: 013-5212001 Email: info@middenbrabantadvies.nl

Medewerkers

Bijgaand de medewerkers over de verschillende locaties.

 

Locatie Oisterwijk

 

Peter Dirks

dirks@middenbrabantadvies.nl

Functie : Directeur-eigenaar

Marlou Dirks

mdirks@middenbrabantadvies.nl

Functie : Directie / Interne zaken

Tim Hosewol

tim@middenbrabantadvies.nl

Functie : Clientadviseur / Ondersteuner hypotheken

Jolanda van Baast - de Jong

jolanda@middenbrabantadvies.nl

Functie : Cliëntadviseur / Ondersteuner hypotheken

Ingrid Viguurs

ingrid@middenbrabantadvies.nl

Functie : Cliëntadviseur / Management assistent

Marieke Verouden

marieke@middenbrabantadvies.nl

Functie : Administratief medewerker / Cliëntadviseur

Marc Slijper

marc@middenbrabant-makelaars.nl

Functie : Makelaar

Roel van den Boer

roel@middenbrabantadvies.nl

Functie : Hypotheek- en financieel adviseur

Bram van Deinsen

bram@middenbrabantadvies.nl

Functie : Hypotheek- en financieel adviseur

René Hazenberg

Rene@middenbrabantadvies.nl

Functie : Externe hypotheek- en financieel adviseur

Locatie Haaren

 

Guido van Tuyl

guido@middenbrabantadvies.nl

Functie : Cliënt- en verzekeringsadviseur

Hein Adriaansen

hein@middenbrabantadvies.nl

Functie : Netwerk- en functioneel beheerder

Maryn Verhoeven

maryn@middenbrabantadvies.nl

Functie : Cliëntadviseur

Maria Versteijnen

Functie : Facilitair medewerkster

Marion van Ierland

marion@middenbrabantadvies.nl

Functie : Schade adviseur

Teun van Sprang

teun@middenbrabantadvies.nl

Functie : Client- en verzekeringsadviseur

Locatie Udenhout

 

Philco Doornbush

philco@middenbrabantadvies.nl

Functie : Financieel adviseur

Joke van Pelt

joke@middenbrabantadvies.nl

Functie : Cliëntadviseur

Locatie Vught

 

Yvonne Spooren

yvonne@middenbrabantadvies.nl

Functie : Adviseur particulieren